Podstawowe rady dla tych którzy chcą odprawić rytuał miłosny samemu

Rozpoczne od tego, że odprawienie rytuału miłosnego samemu to nie jest najlepszy pomysł, ponieważ istnieje znikoma szansa, ze taki urok zakończy się powodzeniem. W każdej dziedzinie życia, aby osiągnąć sukces należy mieć duże doświadczenie i dochodzić małymi krokami do celu. Jeśli nigdy nie zajmowałaś się magią miłosną, i chcesz odprawić urok miłosny, ponieważ właśnie opuścił Cię mężczyzna to jest raczej kiepski pomysł, szanse na osiągnięcie sukcesu, są niewielkie. Jeśli jednak jesteś pewna i chcesz spróbować mogę udzielić kilku rad.

A więc najpierw kup odpowiedni zestaw do odprawienia uroku miłosnego. Chodzi mi tu o obrus rytualny, świece, zioła. Oferty takich produktów znajdziesz w internecie. Co do wyboru koloru świec, pamietaj aby były w nich świecie koloru czerwonego i zielonego. Czerwona świeca ma oznaczać miłość, którą chcesz przywrócić, świeca zielona ma oznaczać nadzieję.

Musisz znaleźć też miejsce w którym stworzysz przynajmniej prowizoryczny ołtarzyk, gdzie będziesz mogła podjąć działania magiczne. Umieść swoje rekwizyty na tym ołtarzu i staraj wypowiadać się zaklęcia miłosne, będąc jak najbardziej skoncentrowana. Im więcej włożysz w to energii, tym szanse powodzenia będa większe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *