Jakie są najmocniejsze rytuały miłosne?

W tym artykule pragnę przedstawić kilka najmocniejszych i najczęściej stosowanych rytuałów miłosnych.

Rozpocznę od rytuału egipskiego, które korzenie sięgają magii miłosnej stosowanej przez naszych przodków starożytnym egipcie. Rytuały te posiadają wysoką skuteczność i są uważane za jedne z najsilniejszych. Stosuje się je głównie w dwóch przypadkach- kiedy chce się odzyskać partnera, z którym było się już w związku, albo kiedy chce się zdobyć miłość osoby, którą znamy, ale z którą nie byliśmy w związku.

Innym skutecznym rytuałem jest spętanie miłosne, którego siła jest porównywalna z rytuałem egipskim. Spętania stosowane są w podobnych sytuacjach, co rytuał egipski.

Ponadto swoje zastosowania mają uroki miłosne na konkretną osobę oraz rytuały wiccańskie.

Są także inne sytuacje, kiedy można użyć magii miłosnej. Jeśli chcemy zdobyć zwiększyć powodzenie u płci przeciwnej to polecany jest rytuał zwiększający powodzenie u płci przeciwnej. Istnieją też rytuały przyciągające miłość, które nie są używane w stosunku do jednej konkretnej osoby, lecz mają sprawić, abyś poznała w ciągu kilku najbliższych miesięcy mężczyznę w którym zakochasz się ze wzajemnością. Można zastosować też rytuały separacyjne po to, aby oddzielić dwóch ludzi od siebie. Takie rytuały mają zastosowanie, kiedy chcesz odzyskać partnera, który jest już w nowym związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *