Rodzinne treningi przygotowujące do sezonu narciarskiego

Zapraszamy wrocławskie rodziny na treningi przygotowujące do sezonu narciarskiego. Podczas treningów rodzice wzmacniać będą kondycję fizyczną, a dzieci dowiedzą się jak stawiać pierwsze kroki na nartach oraz przełamią strach przed wysokością. Treningi oprócz poprawy ogólnej sprawności fizycznej skupią uwagę na sile mięśni nóg, koordynacji i równowadze. Zajęcia prowadzone są z fantazją, wpływają na rozwój wyobraźni u dzieci i pokazują, że jazda na nartach może być doskonałą zabawą .

Treningi są formą przygotowania kondycyjnego do zimowego szaleństwa. Większa sprawność fizyczna maksymalizuje komfort jazdy na nartach. Treningi przygotowujące do sezonu są szczególnie ważne dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z nartami.

Jak się zapisać?

Zapisy na zajęcia odbywają się drogą elektroniczną pod adresem: biuro@sportmania.wroclaw.pl lub telefoniczną: 507-033-375 (Maria Burmecha- Olszowy instruktor SITN PZN). Ilość miejsc ograniczona. 

Zapraszamy na grudniowe treningi do naszej siedziby (Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego przy pl. Dominikańskim 6, sala 210).

Wstęp: 
bezpłatny - obowiązują zapisy
Termin: 
13 grudnia (piątek) godz. 17.00, 19 grudnia (czwartek) godz. 19.00
Tagi: